°CHYBOVALA, ALE ONA SE ZAMILOVALA°

       Doufám, že se najde více příznivců mého blogu,
                    protože jich nikdy moc nebylo.

     Přímé přesměrování na PP. >>Poslední Pokušení<<
                                

Únor 2008

Kdo to je???

29. února 2008 v 22:59 | mislove |  ?Hádanky?
Kdo tohle může být?? já to vím a víte to vy???
Tak co? no?? svoje odpovědi písejte do komentíkůů!!!... ae písněte je tam!!!

Co je to?.. odlišení od EMO

28. února 2008 v 22:56 | mislove |  **Scene**
Emo a Scene se hooodně plete... proto to chci upřesnit...
Mají hodně společného ae jdou od sebe odlišit!!!
Tak tady máte Emařky:
Typický účes emařek je krátký střih...černá barva...
Samozřejmě černá nehty a celkově převažuje černá..
Tentokrát dlouhé vlasy...ae zakrývají téměř polovinuobličeje..celé černé a celkově zase převažuje černá.. která je doplněná typickou čelenkou s mašlí.. v růžové barvě která s černou dává klasickou emo kombinaci..
Oči jsou silně orámovány černou tužkou ae nejsou žádné barevné stíny!!
.
.
.
A teď Scene girls:
Vlasy- Nahoře hodně rozcuchané, dole úplně rovné prameny a typické proužky..
Scene girls často nosí korunku...
Scene girls mají vetšinou hodně barevných pramínků a čím pestřejší a odvážnější tím lepší..!!!!!!!
To samé platí u oblečení které narozdíl od ema má veselejší barvy!!!
o5 barevné pramínky a hlavně barevné oční stíny...Secne girls nemají zakryté oči vlasama,.. aby vyniklo jejich barevné a pracné líčení..
Vlasy: Nahoře jsou rozcuchané dole zase rovné.. velká mašle.. nebo scene girls nosí hodně vyrazné sponečky..a korunky...barevné(plastové)..
jejich doplňky jsou často dost dětské!!!!
!!!KOPÍROVÁNÍ JEN SE ZDROJEM!!!

Emo styl

27. února 2008 v 11:25 | mislove |  ☻Emo☻
Emo je hudební i modní styl.. styl chování atd atd... Některým lidem se tento styl líbí jiní ho zase odsuzují.. ae nechápu lidi kteří na emo boys bo girls nadávají říkají jim žhe jsou divní blbí atd....Přece at se starají sami o sebe ne??..Já emo nejsem ae tento styl se mi líbí a taky mi někteří íkají žhe jsem divná jak se mi to může líbit.. proč se tak maluju atd atd... Prostě to co se člověku líbí to mu nikdo nemůže vzít i když se to třeba lidem nelíbí... vys***e se na ty co emo považují za blbé a deb***í...kašlete na ně a užívejte si života takový jaký vy chcete.....
.
.
.
Tak ted k tomu stylu... NIKDE není psáno jak má emo boys bo emo girls vypadat.... každý at si chodí jak chce ježiš lidi.. neveřte těm 60 bodům jak být emo je to PARODIE na emo jestli ste to nepochopili jste teda doost blbí.....ae necu vás urážet to ne!!!
Emo boys
Emo girls
.
.
.
Tak ted treba Emo hudba... emo skupiny jsou např: Alesana, My chemical romance, Silverstei ae nikdy ne Tokio Hotel... sem to tedkom kdesi četla a ztuhla mi krev v žilách.. jak někdo může napsat takovouhle pi*****u??...To nechápu... Prostě ne!!...
.
.
.
Tak tohle je takový menší začátek o emu... příště písnu o trošku více.. ae snad se vám to líbí....

Co je to láska???

21. února 2008 v 10:53 | Mishac3k |  ♥Láska♥

Co je to vlastně láska??.. tuhle otázku si asi každý dá!.. Ale skoro nikdo neví co že ta láska je. A kde že se tu ta láska vzala??..tisíc otázek ale žádná odpověď.... Já to chci vědět...ale kdo mi odpoví?..Existuje mnoho básniček a citátů o lásce ale kdo opravdu ví co to ta láska je?....Poraďte chci to vědět!!!... existuje mnoho věcí co lásku představují.. polibky..pusy.. objímání.. mazlení.. dotyky atd atd.... ale láska co je to doopravdy?.. co je to??.. je to cit? je to něco víc?... je v člověku nebo kde se tu vzala?.......... Někde jsem četla že láska je jako prsten a prsten nemá konce tak jako láska.. ale je to pravda?.. a nebo ne?.. Láska může skončit!!!..Láska také bolí.. Když vás láska opustí strašně to bolí...tak co to vlastně je? je to věc dobrá a nebo špatná?? Když někoho milujete tak jste jako v sedmém nebi ale co potom když z toho nebe spadnete??? Ten náraz bolí!! Bolí dlouho.. dokud se srdce nevyléčí.A to múže trvat hodiny,dny,týdny,měsíce ba i roky!.Než zapomenete na jednoho jedinného člověka a někdy na něho nemusíte zapomenout vůbec a pořád bude ležet ve vašem srdci!.. Tak znova se ptám co je to vlastně ta láska?.. Odpověď už znám.. je to Štěstí...radost...smutek...bolest...sklamání!!!!