°CHYBOVALA, ALE ONA SE ZAMILOVALA°

       Doufám, že se najde více příznivců mého blogu,
                    protože jich nikdy moc nebylo.

     Přímé přesměrování na PP. >>Poslední Pokušení<<
                                

Červenec 2009

Poslední šance-1.kapitola

29. července 2009 v 15:15 | SimčíQ |  My Diary
Tak jsem napsala nákou povídku zatím nevím kolik bude mít dílů ale snad se vám bude líbitBylo 12:00 a na odpoledne jsem byla domluvená s Laurou,že půjdeme do parku.Seděla jsem na gauči,když v tom mi začal zvonit telefon.zvedla jsem ho ''ahoj Katy'' ozvalo se na druhé straně a já poznala,že volá Laura ''ahoj Lauro'' odpověděla jsem jí na pozdrav ''promiň Katy ale ten sraz musíme zrušit jedu k Filipovi na 3 týdny'' ''fajn......tak si to tam užij ahoj'' a položila jsem to.Bylo 12:30 a mamka mě už volala k obědu.Šla jsem do jídelny,posadila jsem se a snědla oběd.Když jsem se chystala k odchodu mamka mě zastavila ''Katy zítra příjdou na večeři Wooldnovi tak se podle toho chovej''.Nic jsem na to neřekla a šla do svého pokoje.Jsem zvědavá koho pozvala tentokrát.Hodiny utíkaly jako voda.Byly 2 hodiny odpolední a já jsem se strašně nudila.Rozhodla jsem se,že půjdu ven do parku.Když jsem tam přišla,nikdo tam nebyl.Bylo to zvláštní vždicky tu někdo je.Ale dneska ne.Když mě to v parku už nebavilo tak jsem se zvedla a jen tak jsem se procházela uliemi.Došla jsem k ulici kam se nikdo neodvážil ani na krok.Já jsem se nebála.Procházela jsem se tou prázdnou ulicí a někoho jsem spatřila...............................


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Promiňte že je to lrátké,příště bude delší
Pište komntíky jak se vám to líbilo

Diskuze:
1) Koho spatřila??
2) Ublíží jí nějak
3) Líbilo se vám to
SimčíQ

Další videjka a fotky k NM

27. července 2009 v 19:52 | SimčíQ |  Twilight
Našla jsem další videjka a fotky k NM tak snad budou líbit

Fotky najdete v c.č.
SimčíQ

Obrázky pejsků

27. července 2009 v 11:36 | SimčíQ |  Pictures
Pro milovníky pejsků jsem našla několik krásných obrázků
Více obrázků v c.č.
SimčíQ

Zase rozvrhy

26. července 2009 v 11:19 | SimčíQ |  Škola
Tak tu máte ode mě po dlouhé době článek
SimčíQ

MiTtinQa slaví nározQy

24. července 2009 v 23:19 | _MiTti_ |  We and Blog
Mittinka má dneska narozeniny je jí už 15 jen jí nejdou dát na blog obrázky a to jí trošec štve ale co naděá mno...... mno to nevádí.. xD ale ještastná že je už tak stará huhuuu.. tolik štěstíčkQa... prostě nejvítS....... CheCHt.. xD Je prostě ráda...

Miluje vás všechny... :-) a tebe i tebe i tebe.. no jasně i tebe....:-)...xD...Prostě vás všeCHny... xD.. :-) lááF You!! LááFf jůů...!!!

Prostě PatnáctQa..xD

Oči-pokračování

24. července 2009 v 21:07 | MiTti_ |  My Diary

Jak se jmenuji už víte, a začátek mého příběhu také a od té doby uplnylo už několik měsíců a každý ten den jsem myslela na onoho kluka s plavě blond vlasama a svýma krásnýma očima. Nemohla jsem na něj přestat myslet prostě to nešlo. A to bylo divné, nikdy jsem takovéhle pocity nezažila a teď najednou ano. Je to celé nějaké divné. Je možné abych se zorvna já zamilovala? Jednoho dne jsem šla jako obvykle do školy, myslim, že bylo právě uterý. Slunce skoro vůbec nesvítilo a to jsem byla ráda, alespoň nikdo nepozná kdo jsem. Došla jsem do třídy a uviděla ho tam! Seděl na své židličce a nepřítomně se díval před sebe, takový on byl. Nikoho nevnímal jen tam tak seděl, proseděl celou hodinu potom se zvedl a šel domů.Nikde jinde se nezastavoval. Ale jeden del měl být jiný a ten den je právě tohle osudné uterý.
Seděl tam a když jsem přišla tak se na mě pouze podíval aopět se začal věnovat svému nic nedělání a nic nevnímání. Chtěla jsem k němu jít a říct mu všechno co jsem měla na srdci, všechno co jsem nestihla říct před těmi měsíci v lese, všechno co mě teď tížilo. Najednou se zvedl a přišel ke mně, v tu chvíli jsem skoro ani nedýchala a jen se dívala do těch jeho krásných nezamněnitelných očích! Do těch očí, které mě tak omámily! Přišel ke mně a zastavil se. Chvíli se na mě díval a potom promluvil: "Promiň, za to jak jsem předtím tak rychle zmizl, jak jsem před tebou utekl. Jen mě to překvapilo a nebyl jsem schopný jinak jednat, prostě jsem musel utéct!" při těch slovech se díval do země, ani jednou nesklopil oči k mým a ani jedním pohledem se na mě nepodíval. To mi přišlo divné. O co mu jde? Jenže on pokračoval: "Věřím, že ke mně něco cítíš, něco co ani ty sama nevíš jak můžeš cítit. Něco nevysvětlitelného, ale problém je v tom, že to cítíš pouze ty. Pouze ty jsi mi řekla že jsi se do mě zamilovala, ale já…." Najednou se mi celý svět zatočil. Vím co mi chce říct, už jsem to věděla hned jak ke mně přišel. Věděla jsem, že spolu být nemůžeme, ale proč mi to říká? Proč mě nenchal se v tom vydusit a zapomenout na to všechno? Jasper se na mě po chvíli podíval a nakonec dodal. "Je to pro tebe asi těžké, ale já tě nemiluju, neznám tě. Nevím kdo jsi, a ani nevím čeho všeho jsi schopná. Doufám, že to pochopíš. Možná jednou se ještě potkáme, možná se do sebe zamilujeme, ale v tuhle chvíli ne. A tímhle ti chci dát sbohem, odjíždím a proto jsem teď k tobě přišel a všechno ti řekl, všechno nad čím jsem přemýšlel každý den až do teď. Doufám, že to pochopíš a necháš mě jít" po tomhle jsem se už ani nehýbala jsem tam stála, pusu měla otevřenou a dívala jsem se na něj. "Cože? Ty odjíždíš? Kam?!" najednou ze mě vypadlo a on se otočil. "Pryč už tu dál nemůžu být" vzal si své věci a odešel ze třídy. V životě bych tohle nečekala, tohle byla opravdu rána do zad. Snažila jsem si to všechno ještě jednou přehrát, všechno co mi řekl. Jčenže pokaždí když jsem si vzpomněla na všechno co mi předtím řekl, jsem se propadal hloubš do té zoufalosti. Do zoufalosti, že ho nikdy neuvidím. A že už nikdy nespatřím ty jeho krásné oči!

pozn.red.: sorry nejde vložit obrázek. _MiTti_

Ï'm so nyappy

21. července 2009 v 13:11 | _MiTti_ |  My Diary
Nemolha se dočkat, ale včera nastal ten den kdy ho konečně dostala, toho na koho tak dlouho čekala a toho kterého myslela, že nikdy nebude mít.... když se dozvěděla že ho dostane předčasně srdce jí radostí poskočilo... Konečně bude přestavba jejího pokoje, konečně se zbaví hnusného Pc stolu a na normální krásný neporušený stolek si postabí svůj nový notebook. Ten na který se tak dlouho těšila a který už konečně má!... konečně je štastná konečně se jí splnil jeden z jejích snů.na ostatní bude muset ještě dlouho čekat... Ale je ráda, že je to její kámoška kterou potkali to velké štěstí ohledně toho krásného kluka.... ale to je jiný příběh a budeme ho vyprávět někdy jindy... důležité je to, že konečně dostala svůj vysvěný notebook.. :-)
tákže co si o tom pomyslíte? já teda to že je to o mě.. a že jsem opravdu tak moc štastná, že ho už konečně mám.. i když láska nevychází ostatní uplně nejlíp... kašleme na lásku stejně jsou to jen bolesti a trápení... co si sami přiíděláváme a nač? na to abychom s epouze trápili kašleme na to..xd a to vám říkám já... xd užívejte si svůj život naplno a neohlížejte se za to co bylo... a co bude žijte přítomností..xD
žijte si svůj DISCo příběh jéjejejj.xD
Vaše _MiTti_

HaMinKy Ham..

12. července 2009 v 20:55 | _MiTti_ |  Na téma
577091578_3f2844176d_b.jpg image by wertt86

Fakt jako makačka.....

12. července 2009 v 12:37 | SimčíQ |  Srandičky
Tak z tohodle fakt nemůžu :
Bella: Lásko?
Edward: *otráveně* Co je?!
Bella: Pojď mě líbat... *šmrncovně nadzvedne jedno obočí a přehoupne si nohu přes nohu*
Edward: *znechuceně se oklepe* Teď ne!
Bella: Proč? Poslední dobou se mi vyhýbáš.
Edward: *hledá výmluvu* Mám opar.
Bella: Upíři opary nemívají.
Edward: A taky kašlu. *zakašlal*
Bella: Edwarde, co přede mnou skrýváš?
Edward: Řeknu ti to zítra. *chce vyskočit z okna, ale noha se mu zahákne na okně a letí ksichtem na trávník* Jsem v pohodě.
Bella: *vyklání se z okna* Edwarde?
Edward: BAAAAF *bafne na ni* Už musím, páčko! *zmizí*
Bella: *rozdýchává šílený šok* Dement.. *mumlá si pro sebe*
*Bella ještě nakrmí svou tarantuli Žofii a jde si lehnout do postele, zvědavá, co zítra z Eda vypadne*
SimčíQ

New informations "NM"

11. července 2009 v 13:26 | _MiTti_ |  Twilight

Edward a Bella si navzájem vyznají lásku a poprvé políbí. Při oslavě 18.narozenin v domě upírů Cullenových se bella řízne o ostron hranu dárkového papíru. Jasper se neubrání lákavé vůni její krve a vrhne se na ni. Edward se postaví na Bellinu obranu a bratra odrazí.Bella se zraní pádem mezi střepy. Otázka zní: Je mezi Cullenovými v bezpečí?

Takhle se odehrává trailer k filmu "new moon" Který jsme tady se SimčíQem už dávali, ale napsat ho sem jsem prostě musela.

Už jenom krůček. Pár centimetrů a vystoupí ze stínu. Pak na jeho nahou kůži dopadnou sluneční paprsky a ta se rozzáří jako tisíce diamantů. V té chvílí lidem na náměstí dojde s kým mají tu čest: s upírem!

pozn.red: Takhle dramaticky bude končit 2. filmový díl upírské ságy "Stmívání" s názvem "Nový měsíc"

Hello, I'm Justin bieber.

10. července 2009 v 20:22 | _MiTti_ |  Na téma
Čauky, tak jsem už tay aji já _MiTti_ Tak víte jak skoro na každej den mám nějaký plán tak se občas něco hodím a nebo napíšu, ale teď časík trochu mám tak jsem si řekla, že sem něco hodím.
V časopisu jsem našla nový objev! Justin Bieber myslím, že ho ještě neznáte. Ale vsadím se klidně o cokoliv, že teď bude skoro na každém blogísu, No co vždycky se to roznese, ale já chci být mezi prvními kteří ho sem dají i když nevěřím, že budu první mno co nadělám. Tak už konec kecání a honem psaní a přidávání.

MYslím, že tohle video řekne vše potřebné, ale stejně vám sem hodím i informace. Je to přece new star! Tak s eo ní musíte dozvědět. A než ej to pouze new star, ale je to taky pěknej "materiál" a neříkejte, že není, protože JE!

Informations:
  • Justin Bieber
  • 1.března 1994 (pozn.red: Sakra je starší)
  • Stratfort - Kanada
POZN.RED: A neříkejte, že se vám nelíbí, protože to byste měli vkus předpotopního ještěra! Tohle je opravdu nehorázně dobrej materiál... Jak říkáme "na ojetí" xD

Photou:
http://www.teenidols4you.com/blink/Actors/justinbieber/justinbieber_1234565146.jpg

http://justinbieber.files.wordpress.com/2009/02/77.jpg

http://a.media.community.abcfamily.go.com/images/justinbieberandapuppy-2-1.jpg
(pozn.red: Ten pejsek je k nakousnutí ale Justi ještě více)


For SBéčka

9. července 2009 v 12:13 | SimčíQ |  We and Blog
Milá SBéčka chtěla bych vám říct že když už sem chodíte takže by ste měli psát komenty přece to není takový problém napsat jeden nebo dva komentáře .....vím my k vám taky moc nepíšeme ale to proto že my nesedíme celé dny u PC máme i jiné zájmy.....a to nechceme říct že vy taky sedíte jen u PC ale prostě nás pochopte ted jsou ty prázdniny a snažíme se být co nejvíce venku i přes ten déšt a všechno to kolem tak děkujeme a napište nám něco THX.......SimčíQ

Dva nové plakáty +dvě fotky k NM

9. července 2009 v 11:37 | SimčíQ |  Others
zdar lidi po dlouhé době se zase hlásím a přináším nové plakáty k NM


tak tady je máte :
SimčíQ

Oči

3. července 2009 v 22:21 | _MiTti_ |  My Diary
Tenhle příběh je už docela starší, ale strašně se mi líbí. Napsala jsem ho tak před třema měsícema, líbí se mi, protože vyjadřuje mé city. Sice je to příběh, ale vyjadřuje přesně to co jsem před tím cítila. Snad se vám to bude líbit i když sem už vůbec nechodíte. :-)

Oči

Jmenuji se Eslie, nikdo mi, ale neřekne jinak než Es. Můj příběh je krátký, ale velice smutný.
Všechno to začalo mým přestupem na novou školu, nikoho jsem tam neznala.

Cítila jsem se tak osamělá, všichni se na mě dívali jako na někoho
cizího někoho jiného,
ale měli pravdu. Nebyla jsem jako ostatní byla jsem jiná.